Reklama je elementární nástroj propagace. Jejím cílem je nejen efektivní prodej produktu, ale též budování obecného povědomí o konkrétní obchodní značce.V našem pojetí je to pak především pomoc klientovi, uchopit a realizovat tento úkol. Začínáme jak důkladnou analýzou představy a potřeb klienta, tak i produktu samého. Skládáme jednotlivé střípky barevné mozaiky, z níž společně definujeme firemní styl. Pracujeme s rozmanitými formami prezentace počínaje grafickým návrhem, skenováním, retuší, přes focení, fotomontáže až po celkovou předtiskovou přípravu. Veškerou reklamu nejen navrhujeme, ale také zajišťujeme pronájem všech typů ploch pro venkovní reklamu. Naší devizou jsou jednak zkušenosti, které jsme nasbírali za léta práce v oboru a také nejmodernější technické a programové vybavení.

image 21

Největší výhodou PVC bannerů je jejich flexibilita a relativně nízká cena. Bannery standardně opatřujeme kovovými oky, které Vám umožní jejich snadnou montáž v podstatě kamkoliv. Lehce je tak můžete připevnit na drátěný plot, fasádu domu, nebo třeba billboard z OSB desky. Bannery jsou UV stabilizované a omyvatelné, jejich barevná stálost dosahuje až 3 let.

image 27

Nabízíme také široký sortiment reklamních a upomínkových předmětů. Dárkové předměty, jsou nezbytnou součástí podpory prodeje a měly by být samozřejmou součástí většiny obchodních jednání. Sada našich reklamních předmětů je navržena tak, aby obsahovala jak drobnosti pro běžné denní použití, tak také luxusní zboží pro náročné klienty.

image 20

PVC desky jsou vhodné pro venkovní i vnitřní použití, zejména pro výrobu reklamních tabulí a stojanů, ale mají samozřejmě také mnoho dalších možností využití. Velkou výhodou těchto desek je nízká hmotnost a jejich široká sortimentní škála různých rozměrů a tlouštěk. Desky se dobře opracovávají, snadno se do nich například vrtají otvory k přichycení při montáži.

image 22

Pokud potřebujete často měnit místo, kde byste na sebe rádi upozornili, nebo zkrátka jen chcete po pracovní době všechno zbalit a uklidit, je pro Vás Roll-Up systém určitě správná volba. Tento systém je dostatečně flexibilní na to, aby jej bylo možno snadno složit i rozložit a to vše při zachování poutavého vzhledu, protože jeho konstrukce je celohliníková.

image 28

Řezaná reklama má velmi široké možnosti použití. Mezi nejčastější způsoby použití patří polepy informačních a navigačních cedulí (vhodná je jejich kombinace s PVC deskami), polepy aut, skel, výloh, ale i dřevěných a dýhovaných materiálů, keramiky, kovů apod. Základem použití řezané reklamy je vhodná fólie, která je u našich aplikací samozřejmostí.

image 25

Fotografie je nezbytná součást každé reklamní kampaně. My se zabýváme zejména reklamní a produktovou fotografií. Fotografie "na míru" nám umožňuje maximálně vystihnout požadavky na následné grafické práce jako je výroba tiskovin, reklamních PVC bannerů apod. Fotíme od miniaturních detailů až po velkoformátové reprodukce jak v interiérech, tak v exteriérech.