image 22

Pokud potřebujete často měnit místo, kde byste na sebe rádi upozornili, nebo zkrátka jen chcete po pracovní době všechno zbalit a uklidit, je pro Vás Roll-Up systém určitě správná volba. Tento systém je dostatečně flexibilní na to, aby jej bylo možno snadno složit i rozložit a to vše při zachování poutavého vzhledu, protože jeho konstrukce je celohliníková.

Na banner samotný můžete použít jakýkoliv plnobarevný graficky vyvedený potisk. Banner je tedy navinut pomocí navíjecího mechanismu do hliníkového těla stojanu, což zabraňuje jeho případnému poškození při transportu. Připravení banneru k prezentaci zvládne opravdu každý a to za několik málo sekund. Složíte podpěrnou tyč, vysunete a zaháknete banner, vytočíte balanční nohy a je to! Každý Roll-Up systém dodáváme samozřejmě také s textilním vakem, který Vám maximálně usnadní přenos a uskladnění Roll-Up banneru. Roll-Up systýmy se vyrábějí v různých provedeních a několika rozměrech. Nejčastěji používaný rozměr banneru je 80 x 200 cm a 85 x 200 cm. Jestliže je již pro Vás grafika banneru neaktuální, není nic jednoduššího, než banner vyměnit za nový.
Rádi Vám nabídneme komplexní servis od návrhu originální grafiky až po dodávku kompletního Roll-Up systému připraveného k okamžitému použití.