Často kladené otázky

 • Kdo je majitelem domény, když si ji objednám vašim prostřednictvím jako součást výroby nových webových stránek?

  Majitelem domény je vždy náš klient. My pro vás zajistíme veškeré formality a u domény vystupujeme pouze jako technický kontakt. Toto nám umožňuje, abychom vás nemuseli obtěžovat s některými technickými záležitostmi a mohli tyto věci řešit přímo s webhostingem. Bohužel máme zkušenosti s tím, že ne všichni jejichž prostřednictvím naši klienti domény v minulosti kupovali, tento způsob dodržují a stává se tak, že majitelem domény není náš klient aniž by o tom věděl. Toto se vám u nás stát nemůže!

 • Proč je pro mě výhodnější kupovat reklamní předměty u vás?

  Reklamní předměty nakupujeme přímo u výrobce a protože máme jako agentura, která nakupuje větší množství výhodnější nákupní cenu, můžeme vám následně nabídnout velmi příznivé cenové podmínky. Naši marži tak nezískáváme navýšením vaší ceny, ale bonusem od výrobce. Navíc pro vás vyřešíme veškeré věci týkající se potisku, výšivky apod. Vy nám emailem pouze odsouhlasíte konečný vzhled reklamního předmětu po jeho označení vaším logem (sloganem apod.) a vše ostatní zajistíme my. Pokud vás nebaví listovat katalogy reklamních předmětů, můžete využít našich služeb, kdy pro řadu našich klientů reklamní předměty (s ohledem na jejich požadavky) sami vybíráme.

 • Je možné vidět webové stránky, ktere mi vyrobíte fyzicky ještě před jejich závěrečnou instalací?

  Pokud máte např. staré webové stránky, které jsou umístěny na vaší doméně a my pro vás vytváříme stránky nové, vše uděláme tak, aby byl provoz vašeho webu téměř nepřerušen. Kompletní nové stránky vytváříme na našem serveru, kde si jejich konečnou podobu také odsouhlasíme. V okamžiku, kdy od vás máme potvrzeno, že vše odpovídá vašim představám, odinstalujeme váš starý web a nainstalujeme web nový. Výměnu starých stránek za nové realizujeme po dohodě v době nejmenší návštěvnosti tj. ve večerních hodinách, nebo o víkendu.

 • Jak probíhá vámi realizovaná správa webových stránek?

  Rozsah správy webových stránek je vždy po dohodě s našimi klienty. Máme klienty, kterým spravujeme veškerý provoz webových stránek, jiným pak řešíme minimálně aktualizace systému apod. Stránky, které spravujeme, automaticky pravidelně procházíme, aktualizujeme systém, jeho moduly, komponenty a zabezpečení. Současně držíme také uživatelskou podporu a tak pokud si náš klient na svých stránkách neví s nečím rady, může nás kontaktovat a my mu buď poradíme, nebo jeho požadavek rovnou zpracujeme. Stálou správu vašich stránek všem doporučujeme, protože je to levnější varianta, než řešit případné problémy s jejich napadením apod. Obecně se dá říci, že pokud se z vašeho pohledu se stránkami nic neděje a vše fuguje tak, jak má, probíhá správa stránek správně.

 • 1

Nenašli jste zde odpověď na otázku, která vás zajímá? Neváhejte nás kontaktovat! Veškeré kontakty naleznete ZDE.