"Profesionálně zpracovaná firemní internetová prezentace tvoří nejen základ firemní image, který podstatnou měrou ovlivňuje přijímání společnosti jejími klienty, ale také se stále více začíná uplatňovat v nových trendech propagace.„

Jako reakce na vzrůstající poptávku po firemních webech a elektronických aplikacích určeným k podpoře firemního marketingu, jsme se velmi intenzivně věnovali tomu, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout to nejvhodnější  řešení. Internetové aplikace nemají v podstatě žádná omezení a tak je naše nabídka v této oblasti velmi široká. Bestsellerem jsou www prezentace pracující na platformě CMS systému - systém pro správu obsahu (CMS z anglického content management systém, v ČR známější výraz „Redakční nebo publikační systém“), kdy má uživatel možnost snadným způsobem své webové stránky sám upravovat, aniž by musel ovládat programování. Rozhraní pro editaci vypadá jako textový editor (např. jako zjednodušený MS WORD, který všichni znají).

FORdesign nabízí:

  • Pomůžeme Vám vybrat vhodnou doménu a zaregistrujeme ji
  • Vytvoříme Vám moderní www stránky s originální grafickou podobu
  • Vše propojíme s CMS systémem (redakčním systémem)
  • Zapracujeme SEO (optimalizaci pro vyhledávače)
  • Zajistíme webhosting a Vaše stránky umístíme na internet
  • Do Vašich stránek implementujeme počítadlo s detailním vyhodnocováním statistik přístupů na stránky

image 04Námi vyrobené webové stránky si můžete spravovat sami, ale stejně tak můžete využít našich služeb a věnovat se pouze předmětu vašeho podnikání. Pomůžeme vám s úpravou obsahu, vkládáním dokumentů, obrázků, aktualit apod. Našim klientům pomáháme také s dočasnými úpravami stránek před vyjímečnými událostmi, jako je účast na veltrhu, případně na stránky implementujeme např. vánoční design a přání PF.

image 08

Joomla patří k nejpopulárnějším redakčním systémům na světě. Počty webů pracujících na této platformě již dosahují řádu několika milionů. Na tomto systému jsou provozovány jak malé osobní prezentace, tak také velká firemní řešení. Redakčnímu systému Joomla se věnujeme mnoho let a za tu dobu jsme získali spoustu zkušeností, které využíváme při technických řešeních, které našim klientům navrhujeme.

image 05

Mít internetovou prezentaci, je dnes pro každou firmu stejně nepostradatelné jako třeba mobilní telefon. Vzhled, funkčnost a obsah prezentace je mnohdy to první, co Váš zákazník vidí a podstatnou měrou jej to může ovlivnit v jeho konečném rozhodnutí, zda si koupí službu, nebo zboží, které nabízíte.
Žádné www stránky však samy o sobě nemohou fungovat. Potřebují nějaký spolehlivý prostor (webhosting).

image 06

Jste-li na začátku vašeho podnikání a ještě nemáte ani zaregistrovanou doménu, na které rozběhnete Váš projekt, pak vám třeba tyto řádky mohou pomoci. Správný výběr doménového jména bude do budoucna výrazně ovlivňovat Váš byznys. Nastíníme Vám, podle jakých parametrů byste měli své doménové jméno vybírat. Vezměme modelovou situaci, že chcete v budoucnu provozovat dva internetové obchody.

image 09

Kvalitní webové stránky zasazené do poutavého designu jsou dnes samozřejmost. Webové rozhraní však umožňuje využít mnoho různých rozšíření, které Vám usnadní Vaši práci a pomohou Vám soustředit se už jen na to podstatné. Webové aplikace Vám vyrobíme na míru přesně podle Vašich potřeb a ušetříme Vám tak čas i peníze. Našim cílem není pouze nainstalovat Vám "nějaký" systém.

image 29

Rádi pro vás vytvoříme texty (copywrighting), které vaše zákazníky nejen osloví, ale současně budou maximální podporou prodeje samotného. Tvorbě textů předchází důkladné prostudování dané problematiky, seznámení se s klíčovými slovy a teprve po konzultaci s vámi pak vytváříme texty, které splňují ta nejpřísnější kritéria.

Další články...