image 08

Joomla patří k nejpopulárnějším redakčním systémům na světě. Počty webů pracujících na této platformě již dosahují řádu několika milionů. Na tomto systému jsou provozovány jak malé osobní prezentace, tak také velká firemní řešení. Redakčnímu systému Joomla se věnujeme mnoho let a za tu dobu jsme získali spoustu zkušeností, které využíváme při technických řešeních, které našim klientům navrhujeme.

Již v dávné minulosti nás na Joomle oslovila mimo jiné možnost využít zdrojový kód celého systému a ten si následně upravit dle vlastních představ. Při tomto řešení tak nenarážíme v podstatě na žádná technická omezení. Ve spojení s poutavou a originální grafikou jsme schopni zrealizovat projekty našich klientů, které odpovídají posledním trendům webových prezentací. Pro CMS systém (redakční systém) Joomla sami programujeme grafické šablony www stránek, jednotlivé moduly a komponenty tak, aby vypadaly a fungovaly dle našich představ. Při grafickém zpracování vycházíme z přání našich klientů, kde se následně snažíme o maximální kreativitu a jedinečnost (využíváme také kombinaci s flash animacemi). Design stránek a použité technické řešení jsou dvě spojité nádoby, které k sobě neodmyslitelně patří. Web musí nejen dobře vypadat, ale musí současně fungovat tak, aby generoval návštěvnost. K zajištění dostatečné návštěvnosti Vašeho webu slouží tzv. SEO optimalizace (optimalizace pro vyhledávače, další informaze naleznete v naší poradně ZDE). Jedná se v podstatě o řadu kroků a činností, které směřují k tomu, aby byly Vaše stránky zajímavé pro vyhledávače samotné (Google, Seznam atd.) a ty pak "nabízely" hledajícím uživatelům Váš web. SEO optimalizace je tak jednou ze služeb, kterou našim klientům k Joomla řešení nabízíme.

Spoluprací s námi tak získáte spolehlivého a stabilního partnera, na kterého se můžete kdykoliv s důvěrou obrátit. Věříme, že Vás osloví zejména tyto atributy naší práce:

  • mnoholeté zkušenosti
  • komplexnost služeb
  • velké množství realizovaných projektů
  • vlastní vývoj a technická řešení
  • kreativní originální grafika
  • následný servis
  • možnost stabilní spolupráce


Jsme oficiální Joomla partner Českého webhostingu.