FORdesign studio Ostrava

Vítejte!

Specializací našeho grafického studia je zejména grafika, tvorba webových stránek, webdesign, ale současně také reklamní kampaně firem, digitální média a fotografování. Fullservisovým způsobem realizujeme dílčí nebo komplexní marketingové aktivity a reklamní kampaně.
Naše webdesign studio pro Vás vyrobí poutavé webové stránky odpovídající graficky i technicky nejnovějším trendům. Správu webu si pak můžete snadno dělat sami prostřednictvím redakčního systému, který je automatickou součástí všech našich instalací, nebo můžete využít našich služeb. Na případný servis Vašich www stránek jsme samozřejmě připraveni a reagujeme maximálně flexibilně.
Zajistíme Vám webhosting, kde budou Vaše data v bezpečí a pomůžeme Vám se správou Vašich e-mailů a domén.

Proč si vybrat právě nás

  • Kdo jsme
  • Co děláme
  • Proč to děláme
  • Jak to děláme
triko2

Jsme odborníci s bohatými zkušenostmi, kteří se pohybují zejména v oborech tvorby webových stránek, designu, grafiky, marketingu, počítačových aplikací a dalších příbuzných oborech, které mají s našim hlavním zaměřením cokoliv společného. Své znalosti a schopnosti stále rozvíjíme.

Již řadu let se zaměřujeme zejména na grafiku, design, tvorbu webových stránek a reklamu. Všechny tyto věci spolu úzce souvisí a my se je snažíme co nejlépe propojit tak, abychom dosáhli co nejkvalitnějšího výsledku. Našim klientům tak nabízíme ucelenou nabídku služeb v oblasti jejich propagace a snažíme se jim najít co nejlepší cestu k novým, nebo stávajícím zákazníkům. Široká nabídka služeb, kterou máme v našem portfoliu, garantuje komplexní pojetí dané problematiky.

Naše práce nás baví a to je ten nejdůležitější důvod, proč ji děláme! Věříme, že pozitivní vztah k tomu co děláme, se promítá také do realizací, které produkujeme. U většiny našich projektů jsme se přesvědčili o tom, že naše práce nebaví jen nás, ale také vás a to je pro nás tím největším měřítkem kvality toho, co děláme. Snažime se maximálně pochopit vaše přání a představy, ale současně vaše zadání neplníme bezmyšlenkovitě.

Naší největší devízou je kreativita, kterou se snažíme uplatnit jak v grafice a designu, tak také v dalších projektech, které vytváříme, zejména pak při tvorbě webových stránek.  Snažíme se, aby byl každý náš projekt originální a myšlenka, kterou do něj vložíme oslovila nejen naše klienty, ale zejména jejich obchodní partnery. Prvotně tedy nabízíme nápad a posléze řešení a způsob realizace. Vždy se snažíme docílit příznivého poměru cena vs. výkon.

Naše práce v číslech

Spokojených klientů

99%
 

Počet námi spravovaných domén

79ks
 

Praxe v oboru

20let
 

Kreativita

100%
 

Vybraní klienti

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4